Laagste prijs bekijken?
Xiaomi Redmi Note 15 5g - 6gb/128gb Blauw 128 Gb
XDe Xiaomi Redmi Note 15 5G in de prachtige Glacier Blue kleur biedt een indrukwekkende combinatie van stijl, functionaliteit en kracht. Dit toestel is ontworpen voor de moderne gebruiker die kwaliteit en prestaties waardeert. Met een royaal geheugen van 128 GB en 6 GB RAM staat deze smartphone garant voor een soepele gebruikservaring, ongeacht of je graag streamt, speelt of multitaskt.
Het scherm van de Redmi Note 15 5G is een waar genot voor de ogen. Met een levendige en gedetailleerde weergave geniet je van al je favoriete films, series en games alsof je er middenin zit. De Full HD+ resolutie zorgt voor scherpe beelden en heldere kleuren die het genieten nog aangenamer maken. Dit toestel is perfect voor het bekijken van content of het scrollen door je sociale media, waarbij de ogen worden verwend door de helderheid en het contrast dat wordt geleverd door het hoogwaardige display.
De krachtige batterij van de Redmi Note 15 5G belooft langdurig gebruik, zodat je volop kunt genieten van wat de smartphone te bieden heeft, zonder dat je je zorgen hoeft te maken over opladen. Dankzij de efficiënte energiebeheersystemen en snelle oplaadmogelijkheden ben je altijd klaar voor gebruik, of je nu onderweg bent of thuis ontspant.
Met de geavanceerde camera’s maak je schitterende foto’s en video's, die zowel bij daglicht als in donkere omgevingen tot hun recht komen. De veelzijdigheid van de camera stelt je in staat om elk moment vast te leggen, of het nu gaat om een spontane uitstap of een onvergetelijk evenement. Het maken van selfies is een waar genoegen met de frontcamera, die je altijd op je best laat uitkomen.
De Xiaomi Redmi Note 15 5G is niet alleen een technisch hoogstandje, het biedt ook de nodige connectivity. Dankzij 5G technologie ben je verzekerd van razendsnelle internetverbindingen. Je kunt zorgeloos browsen, streamen en gamen, terwijl je profiteert van de toekomstbestendige netwerkmogelijkheden. Met deze smartphone ervaar je de vrijheid om altijd en overal verbonden te zijn.
Al met al is de Xiaomi Redmi Note 15 5G in Glacier Blue niet zomaar een smartphone, het is een statement van moderne technologie en design. Dit toestel inspireert je om het meeste uit je dag te halen, zowel persoonlijk als professioneel. Laat jezelf onderdompelen in de wereld van mogelijkheden die deze smartphone te bieden heeft.
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 5520 mAh |
|---|---|
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal camera's achterzijde | 4 |
|---|---|
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Aantal pixels frontcamera | 20 Megapixel |
| Camera opties | Artificial Intelligence (AI) |
| Diafragma | 1.7 |
| Megapixels | 108 Megapixel |
| Sensor formaat | 1/1.7 inch |
| Type beeldstabilisatie | Optische beeldstabilisatie |
| Type lens | Standaard lens |
| A-GPS | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Communicatie standard | 5G |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Stralings indicatie | C (0.8 < 1.2 W/kg) |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI |
| Scherm afmetingen | 6.77 in |
|---|---|
| Type scherm | Amoled |
| EAN | 6932554469696 |
|---|
| AI functionaliteit | |
|---|---|
| Geschikt voor onderwater | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner | |
| IP-certificering | IP65 (volledig stofdicht en sproeidicht) |
| Schokbestendig | |
| Vouwbaar scherm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
|---|---|
| Fabrikant Adres | Room 802, Floor 8, Building 5, No.15 KeChuang 11th Road,Beijing Economic and Technological Development Zone,Beijing City, China |
| Fabrikant Naam | Beijing Xiaomi Electronics Co., Ltd |
| Frequentie beveiligingsupdates | Niet bekend |
|---|---|
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 36 maanden na introductiedatum |
| Kleur | Ijsblauw |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Plastic |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 189 mm |
| Verpakkingsgewicht | 357 g |
| Verpakkingsinhoud smartphones | OplaadkabelSimkaartpinSmartphone |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassingAnders, zie productinformatie |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Extern geheugenslot | Y |
|---|---|
| Maximum card capaciteit | 1 TB |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Inclusief adapter(s) | |
|---|---|
| Maximum vermogen voor opladen | 45 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 15 W |
| Productinformatieblad URL | https://www.mi.com/nl/product/redmi-note-15-5g |
| Taal handleiding | Universeel |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | SchermlezersTekst-naar-spraaksoftwareVergrotingssoftware |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | B |
| Processor configuratie | Octa core (8) |
|---|---|
| RAM geheugen | 6 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6932554469696 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Note 15 5G 17,2 cm (6.77") 8 GB 128 GB 5520 mAh Blauw |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MZB0LWHEU |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
|---|
| Dual-sim | |
|---|---|
| Inclusief simkaart | |
| Inhoud simkaarthouder | 2 simkaarten of 1 simkaart en 1 geheugenkaart |
| Provider | Geen provider |
| Soort SIMkaart | Nano SIM |
| Type Dual-sim | Dual standby |
| Operatingsysteem | Android 15 |
|---|