Aquasource Crème Riche voor de droge huid is dé oplossing voor een intense hydratatie en een verzorgde, gezonde huid. Deze luxueuze crème is speciaal ontwikkeld om de droge huid te voeden en te hydrateren, zodat je huid weer zacht, soepel en stralend aanvoelt. Met zijn rijke textuur en voedende eigenschappen biedt Aquasource Crème Riche de intensieve verzorging die de droge huid nodig heeft.
Deze crème bevat een unieke formule die verrijkt is met Life Plankton™, een ingrediënt dat bekend staat om zijn regenererende en hydraterende eigenschappen. Het biedt de huid een diepe hydratatie en helpt de huidbarrière te versterken, waardoor vochtverlies wordt tegengegaan. Hierdoor voelt je huid direct comfortabel, gevoed en gehydrateerd aan.
Aquasource Crème Riche is speciaal ontworpen voor de droge huid, die vaak gevoelig en trekkerig aanvoelt. De zorgvuldig geselecteerde ingrediënten kalmeren de huid en verminderen het gevoel van irritatie. Bovendien bevat de crème essentiële vetzuren die de huid voeden en helpen om een gezonde vochtbalans te behouden.
Naast de hydraterende en voedende eigenschappen onderscheidt Aquasource Crème Riche zich ook door zijn heerlijke geur en luxueuze textuur. De crème wordt snel door de huid opgenomen en laat geen vettig of plakkerig gevoel achter. Je kunt dus direct na het aanbrengen van de crème verder met je dagelijkse routine.
Met Aquasource Crème Riche weet je zeker dat je huid de juiste verzorging krijgt die het verdient. Het is geschikt voor dagelijks gebruik en kan zowel 's ochtends als 's avonds worden aangebracht op een gereinigde huid. Breng een kleine hoeveelheid crème aan op het gezicht en de hals en masseer zachtjes in tot het volledig is geabsorbeerd. Geniet van het gevoel van een gehydrateerde en stralende huid, de hele dag door.
Kies voor Aquasource Crème Riche en geef je droge huid de verzorging die het nodig heeft. Ervaar de intense hydratatie, het verzorgde gevoel en ontdek hoe je huid weer soepel en stralend kan zijn. Laat je huid stralen met Aquasource Crème Riche voor de droge huid!
| EAN | 3614270366222 |
|---|
| Huidtype | Normale huidDroge huid |
|---|
| Fabrikant Adres | 14, rue Royale, 75008 Paris France |
|---|---|
| Fabrikant Naam | BIOTHERM |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Inhoud | 50 ml |
|---|---|
| Verpakking breedte | 76 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 76 mm |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Allergeneninformatie beschikbaar | |
| Geslacht | Vrouwen |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | H319:Veroorzaakt ernstige oogirritatie |
| Houdbaarheid gesloten product | Minder dan 30 maanden houdbaar; houdbaarheidsdatum is zichtbaar op verpakking |
| Houdbaarheid periode na opening | 6M (maanden) |
| Huidbehoefte | Doffe huid & grauwe huidPigmentplekjes |
| Hyaluronzuur | |
| Hydraterend | |
| Hypo-allergeen | |
| Inhoud per dispenser | 50 ml |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Natuurlijke ingredienten | |
| Niacinamide | |
| Retinol | |
| Salicylzuur | |
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Verstevigend | |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | P202:Pas gebruiken nadat u alle veiligheidsvoorschriften gelezen en begrepen heeft |
| Voorzorgsmaatregelen | nvt |
| Waarschuwingen | nvt |
| Alcoholvrij | |
|---|---|
| Allergeneninformatie | - |
| Antirimpel | |
| Dermatologisch getest | |
| Ingrediënten | Value1: AQUA / WATER • DIMETHICONE • GLYCERIN • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER • PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL • ALCOHOL DENAT. • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • MANNOSE • TOCOPHERYL ACETATE • PANTHENOL • GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL • CENTELLA ASIATICA EXTRACT • PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN • CERAMIDE NP • GLYCERYL LINOLEATE • GLYCERYL LINOLENATE • GLYCERYL OLEATE • GLYCERYL STEARATE • DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER • DIMETHICONOL • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM LAURYL SULFATE • 2-OLEAMIDO-1,3-OCTADECANEDIOL • CHOLESTEROL • ADENOSINE • MAGNESIUM GLUCONATE • HYDROXYPALMITOYL SPHINGANINE • CAPRYLYL GLYCOL • VITREOSCILLA FERMENT • CITRIC ACID • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • MENTHOXYPROPANEDIOL • POLYPERFLUOROMETHYLISOPROPYL ETHER • ACRYLATES/STEARETH-20 METHACRYLATE COPOLYMER • TOCOPHEROL • PHENOXYETHANOL • CI 14700 / RED 4 • CI 19140 / YELLOW 5 • LINALOOL • GERANIOL • LIMONENE • CITRAL • BENZYL ALCOHOL • BENZYL SALICYLATE • PARFUM / FRAGRANCE |
| SPF-factor | 0 |
| Type vitamine | Niet van toepassing |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
|---|