Laagste prijs bekijken?
Xiaomi Poco X7 Pro - 5g 256gb Groen 256 Gb
XDe Xiaomi Poco X7 Pro 5G in de krachtige groen is veel meer dan een smartphone; het is een statement van stijl en technologie. Met zijn strakke afwerking en moderne uitstraling weet deze telefoon blikken te trekken, terwijl hij de perfecte begeleiding biedt voor jouw dagelijkse leven. Dit apparaat is ontworpen voor gebruikers die niet alleen functionaliteit, maar ook esthetiek waarderen.
Met een opslagcapaciteit van 256 GB heb je voldoende ruimte voor al je favoriete apps, foto's, video's en muziek. Of je nu een fervent gamer bent, vaak foto’s maakt of gewoon behoefte hebt aan ruimte voor al je digitale documenten, de Poco X7 Pro voldoet moeiteloos aan al jouw behoeftes. De krachtige 5G-connectiviteit zorgt ervoor dat je altijd en overal razendsnelle internetverbindingen hebt. Streamen, downloaden en videobellen doen je zonder enige vertraging. Hierdoor voel je je vrij om te genieten van alles wat de digitale wereld te bieden heeft.
De levendige display is een lust voor het oog. Met levensechte kleuren en scherpe details worden films, games en foto's een geweldige ervaring. Of je nu een serie binge-watcht of je vrienden laat zien hoe geweldig je laatste vakantie was, de visuele kwaliteit zorgt ervoor dat alles tot leven komt. Bovendien biedt de batterijduur de vrijheid om langer door te gaan zonder je zorgen te maken over opladen. Dit geeft je een gevoel van aanhoudende connectiviteit en vrijheid.
Daarnaast zorgen de geavanceerde camerafunctionaliteiten ervoor dat je elk moment kunt vastleggen in adembenemende kwaliteit. Of het nu gaat om een spontane foto met vrienden of een indrukwekkend landschap, de Poco X7 Pro legt het allemaal vast met helderheid en detail. Deze camera nodigt je uit om creatief te zijn en je gedachten vast te leggen op manieren die je nog niet eerder hebt gedaan.
De Xiaomi Poco X7 Pro 5G in groen is meer dan een gebruiksvoorwerp; het is een verlengstuk van jezelf. Het biedt je de tools die je nodig hebt om te communiceren, te creëren en te genieten van de wereld om je heen. In elke situatie en ongeacht waar je bent, blijft deze telefoon bij je en maakt hij je ervaringen net iets beter.
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 6000 mAh |
|---|---|
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal camera's achterzijde | 2 |
|---|---|
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Aantal pixels frontcamera | 20 Megapixel |
| Camera opties | Flitser |
| Diafragma | 1.5 |
| Megapixels | 50 Megapixel |
| Sensor formaat | 1/1.96 inch |
| Type beeldstabilisatie | Geen beeldstabilisatie |
| Type lens | Standaard lensGroothoek lens |
| A-GPS | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| Communicatie standard | 5G |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI |
| Beeldschermresolutie | 2712 x 1220 |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 6.67 in |
| Type scherm | OLED |
| EAN | 6932554409333 |
|---|
| AI functionaliteit | |
|---|---|
| Geschikt voor onderwater | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner | |
| IP-certificering | IP68 (volledig stofdicht en volledig waterdicht) |
| Schokbestendig | |
| Vouwbaar scherm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
|---|---|
| Fabrikant Adres | #019, 9th Floor, Building 6, 33 Xi'erqi Middle Road Haidian District 10085 Beijing |
| Fabrikant Naam | Xiaomi Communications Co., Ltd. |
| Frequentie beveiligingsupdates | Eens per kwartaal |
|---|---|
| Introductiejaar | 2025 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 48 maanden na introductiedatum |
| Verwachte laatste beveiligingsupdate | Januari 2029 |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Verpakking breedte | 92 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 182 mm |
| Verpakkingsgewicht | 431 g |
| Verpakkingsinhoud smartphones | SmartphoneHandleidingOplaadkabelSimkaartpin |
| App werkt op besturingssyteem | Android |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Extern geheugenslot | N |
|---|---|
| Maximum card capaciteit | Geen kaart |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Inclusief adapter(s) | |
|---|---|
| Maximum vermogen voor opladen | 90 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 10 W |
| Taal handleiding | EngelsNederlandsDuitsFransUniverseel |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | F |
| Processor configuratie | Octa core (8) |
|---|---|
| RAM geheugen | 12 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6932554409333 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Xiaomi |
| Model | X7PRO |
| MPN (Manufacturer Part Number) | X7PRO |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
|---|
| Dual-sim | |
|---|---|
| Inclusief simkaart | |
| Inhoud simkaarthouder | 2 simkaarten (geen geheugenkaart) |
| Provider | Geen provider |
| Soort SIMkaart | Nano SIM |
| Type Dual-sim | Dual standby |
| Operatingsysteem | Android 15 |
|---|