TCLQLED 55QLED810K (2025) - 55 inch - QLED TV
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Product eigenschappen
Aansluitingen
Aantal HDMI aansluitingen 4
Antenne aansluiting (Coax)
Bluetooth
Composiet aansluiting
Ethernet verbinding 1
HDMI versie HDMI 2.1
Koptelefoonaansluiting
Optische uitgang poort
Type HDMI HDMI ARCHDMI eARC
WIFI Geen Wi-Fi
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 144 Hz
HDR
Input Lag 5.7 milliseconde
Maximale resolutie stand Ultra HD/4K
Schermdiagonaal 55 inch (140 cm)
Type Backlight Direct-led
Type High Dynamic Range Dolby VisionHDR10HDR10+HLG
Type LED-LCD QLED
Type scherm LED-LCD
EAN
EAN 5901292527655
Energieverbruik
Energie besparing
Energieverbruik 70 W
Waarde energielabel F
Extra mogelijkheden
Ambilight
Ingebouwde dvd-speler
Sleep timer
VRR (Variable Refresh Rate) HDMI 2.1 Variable Refresh Rate
Fysieke kenmerken
Afmetingen inclusief voet 1124 x 272 x 770 mm
Afmetingen zonder voet 1124 x 70 x 708 mm
Afstandsbediening
Draaibaar voetstuk
Geluid
Subwoofer
Surround sound formaat Dolby Atmos
Totaal uitgangsvermogen 35 W
Informatie over de fabrikant
Elektronisch adres fabrikant https://www.tcl.com/eu/en/support-mobile/contact-us
Fabrikant Naam TCL Netherlands B.V.
Introductie en ondersteuning
Introductiejaar 2025
Ondersteuning met updates Minimaal 24 maanden na introductiedatum
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor volledige functionaliteit
Betaalde diensten vereist
Bluetooth vereist
Kan zelfstandig met internet verbinden
Wifi vereist
Overige kenmerken
Lifestyle TV
MPN (Manufacturer Part Number) 55QLED810K
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Productinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 5901292527655
Kleur Zwart
Landcode Benelux model
Merk TCL
Taal handleiding Universeel
VESA maat VESA 300mm x 300mm