TCL QLED 50QLED780K (2025) - 50 inch - QLED TV
Laagste prijzen:
De TCL QLED 50QLED780K is een opvallende televisie die de kijkervaring naar een geheel nieuw niveau tilt. Met een schermgrootte van 50 inch biedt deze QLED TV een adembenemend beeld, perfect voor zowe...
Product omschrijving
De TCL QLED 50QLED780K is een opvallende televisie die de kijkervaring naar een geheel nieuw niveau tilt. Met een schermgrootte van 50 inch biedt deze QLED TV een adembenemend beeld, perfect voor zowel films als sportevenementen. De levendige kleuren en scherpe details zorgen ervoor dat je als kijker volledig wordt ondergedompeld in je favoriete entertainment. De QLED-technologie zorgt voor een breder kleurenspectrum en diepere zwarttinten, waardoor elke scène tot leven komt met een ongeëvenaarde helderheid en contrast.
Product eigenschappen
Aansluitingen
Aantal HDMI aansluitingen 3
Antenne aansluiting (Coax)
Bluetooth
Composiet aansluiting
Ethernet verbinding 1
HDMI versie HDMI 2.1
Koptelefoonaansluiting
Optische uitgang poort
Type HDMI HDMI eARCHDMI ARC
USB aansluiting 2
WIFI Geen Wi-Fi
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 50 Hz
HDR
Input Lag 15 milliseconde
Maximale resolutie stand Ultra HD/4K
Schermdiagonaal 50 inch (127 cm)
Type Backlight Direct-led
Type High Dynamic Range HDR10+HDR10HLG
Type LED-LCD QLED
Type scherm LED-LCD
EAN
EAN 5901292527709
Energieverbruik
Energie besparing
Waarde energielabel F
Extra mogelijkheden
Ambilight
Ingebouwde dvd-speler
Sleep timer
VRR (Variable Refresh Rate) HDMI 2.1 Variable Refresh Rate
Fysieke kenmerken
Afmetingen inclusief voet 1111 x 280 x 679 mm
Afmetingen zonder voet 1111 x 69 x 646 mm
Afstandsbediening
Draaibaar voetstuk
Geluid
Aantal luidsprekers speaker 2
Subwoofer
Surround sound formaat Dolby DigitalDolby Atmos
Totaal uitgangsvermogen 20 W
Informatie over de fabrikant
Elektronisch adres fabrikant https://www.tcl.com/eu/en/support-mobile/contact-us
Fabrikant Naam TCL Netherlands B.V.
Introductie en ondersteuning
Introductiejaar 2025
Ondersteuning met updates Minimaal 12 maanden na introductiedatum
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor volledige functionaliteit
Betaalde diensten vereist
Bluetooth vereist
Compatibel met Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie
Delen van gebruikersgegevens vereist
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk
Wifi vereist
Overige kenmerken
Anti-reflectie scherm
Lifestyle TV
MPN (Manufacturer Part Number) 50QLED780K
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data
Productinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 5901292527709
Kleur Zwart
Landcode Benelux model
Merk TCL
Taal handleiding UniverseelGeen taal
VESA maat VESA 300mm x 300mm