Sony KD-43X81K
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Product eigenschappen
Aansluitingen
Audio Return Channel
Bluetooth
CI/CI+ ingang Ja, CI+ v1.3
HDMI 4
Netwerkaansluiting 1
Wifi
Beeldscherm
Ambilight
Backlight technologie Direct-led
Beeldverversing 50 Hz
HDR
Inclusief Game Mode
Local dimming
Maximale resolutie 4K Ultra HD
Schermdiagonaal 43 inch (109 cm)
Smart TV
Smart TV platform Android TV
Type HDR Dolby Vision | HDR10 | HLG
Type LED-LCD LED
Type local dimming Local Dimming
Type scherm LED-LCD
Energieverbruik
Energiebesparing functie
Energieverbruik in stand-by 0,5 W
Lichtsensor
Nieuw energielabel F
Sleep timer
Extra mogelijkheden
Elektronische gids
Ingebouwde dvd-speler
Spraakbesturing
Teletekst
Wifi
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder standaard (b x h x d) 56,3
Draaibaar voetstuk
Gewicht zonder standaard 10,1 kg
Muur montage VESA 200mm x 200mm
Introductie en ondersteuning
Introductiejaar 2022
Introductiemaand April
Je vindt dit artikel in
Beeldverversing 50 Hz
Categorieën Televisies & Accessoires Elektronica Televisies
Resolutie 4K Ultra HD
Schermdiagonaal 43 inch