Sony Bravia XR-98X90L - 4K Full Array LED (2023)
10 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Product eigenschappen
Audio
Automatische volumeregelaar
Equalizer-instellingen
Geluidsmodi Dialog, Dolby Audio, Music, Sports, Standard
Ingebouwde subwoofer
Ondersteund audioformaat 3GPP, AAC, AC4, ASF, FLAC, MP3, MP4, OGG, eAAC+
Ruisonderdrukking
Beeldscherm
Backlight type Full-Array
Beeldscherm vorm Vlak
Beeldschermdiagonaal 98 inch
Beeldschermdiagonaal in cm 248 cm
Beeldverversing frequentie 120 Hz
Beeldverversing technologie XR Motion Clarity
HD type 4K Ultra HD
HDR
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Schermtype LCD
Beheerfuncties
Aan/uit-timer
Elektronische TV-gids
On Screen Display (OSD)
Bestandsformaten
Beveiliging
Ouderlijk toezicht
Design
Ambilight
Kleur van het product Zwart
Energie
Energie-efficiëntieklasse E
Energieverbruik per 1000 uur 154 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Ergonomie
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte 220 cm
Breedte met standaard 219.9 cm
Diepte 46.5 cm
Diepte met standaard 46.5 cm
Hoogte 125.5 cm
Hoogte met standaard 130.5 cm
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening
Meegeleverde kabels AC
Klok
Slaap-timer
Luidsprekers
Gemiddeld vermogen 10 W
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Android TV
Montage
VESA-standaard 600 x 400 mm