Sony Bravia KD-50X80L (2023)
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Product eigenschappen
Aansluitingen
Analoge audio-uitgang 0
Antenne aansluiting (Coax)
Audio Return Channel (ARC)
Bluetooth
Common interface Ja, CI+ v1.3
Component uitgang poort
Composiet aansluiting
Ethernet verbinding 1
HDMI 4
Koptelefoonaansluiting
Optische uitgang poort
Scart aansluiting Geen
USB aansluiting 2
WIFI
Beeldscherm
Ambilight
Beeldscherm verversing snelheid 100 Hz
HDR
Inclusief Game Mode
Input Lag 6 milliseconde
Local dimming
Maximale resolutie stand Ultra HD/4K
Schermdiagonaal 50 inch (127 cm)
Self-emitting
Smart TV
Smart TV Platform Android TV
Type Backlight Direct-led
Type High Dynamic Range Dolby Vision | HDR10 | HLG
Type LED-LCD LED
Type Local Dimming Local Dimming
Type scherm LED-LCD
Type Smart TV Platform Uitgebreid aantal apps
EAN
EAN 4548736150522
Energieverbruik
Automatisch dimmen
Energie besparing
Energieverbruik 151 W
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Sleep timer
Waarde energielabel nieuw 2021 G
Extra mogelijkheden
Bediening via mobiele app
Compatibel met Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant
Elektronische gids
Ingebouwde dvd-speler
Spraakbesturing
Teletekst
Fysieke kenmerken
Afmetingen inclusief voet 1119 x 284 x 716 mm
Afmetingen zonder voet 1119 x 70 x 649 mm
Draaibaar voetstuk
Gewicht inclusief standaard 13100
Gewicht zonder standaard 12400
VESA maat VESA 200mm x 200mm
Garantie
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Reparatie type Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie o.a. val- en gebruikersschade
Geluid
Aantal luidsprekers speaker 2
Uitgangsvermogen 2 x 20 Watt
Introductie en ondersteuning
Introductiejaar 2023
Introductiemaand April
Ondersteuning met updates Minimaal 48 maanden na introductiedatum
Je vindt dit artikel in
Beeldverversing 100 Hz
Categorieën Televisies & Accessoires Elektronica Televisies
Resolutie 4K Ultra HD
Schermdiagonaal 50 inch