Samsung C32R500FHP - 32
Laagste prijzen:
Product omschrijving
De Samsung C32R500FHP beschikt over een responsietijd van 4 ms en een verversingssnelheid van 60 Hz. Dit zorgt voor vloeiende beelden zonder haperingen, zodat je probleemloos kunt gamen of snel kunt werken. Met AMD FreeSync-technologie worden de frames gesynchroniseerd met de grafische kaart, waardoor tearing en haperingen worden geminimaliseerd. Dit zorgt voor een vloeiende en responsieve game-ervaring.
Product eigenschappen
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal HDMI 1.4 poorten 1
DisplayPort Geen
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 75mm x 75mm
VGA poort 1
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 75 Hz
FreeSync
G-Sync
Scherm responstijd 4 milliseconde
EAN
EAN 8806094672077
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.3
Vermogen 27 W
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 712 x 92.1 x 419.3 mm
Curved
Product breedte 712 cm
Product gewicht 5900 kg
Product hoogte 520.60 cm
Product lengte 261.70 cm
Goed om te weten
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruik
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 32 Inch
Screen technologie LED
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Pc-monitor, netadapter
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte Full HD (1080p)
Categorieën Monitoren Computer Monitoren dagelijks gebruik
Merk Samsung
Opties Curved
Schermgrootte 32 inch (81 cm)
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Contrast ratio 3000:1
Helderheid 300
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Modelgegevens
EAN 8806094672077
Merk Samsung
Taal handleiding Universeel
Verpakking breedte 843 mm
Verpakking hoogte 557 mm
Verpakking lengte 229 mm