Philips EVNIA 25M2N3200W/00
10 reviews
Laagste prijzen:
De Philips EVNIA 25M2N3200W/00 is een indrukwekkende gaming monitor die je onderdompelt in de meeslepende wereld van gaming. Met zijn full HD resolutie en 240Hz verversingssnelheid biedt deze monitor...
Product omschrijving
De Philips EVNIA 25M2N3200W/00 is een indrukwekkende gaming monitor die je onderdompelt in de meeslepende wereld van gaming. Met zijn full HD resolutie en 240Hz verversingssnelheid biedt deze monitor een ongeëvenaarde beeldkwaliteit en vloeiende gameplay. Of je nu een casual gamer bent of een professionele competitieve speler, met deze monitor ben je verzekerd van een meeslepende en meeslepende gamingervaring.
Maar het gaat natuurlijk niet alleen om het uiterlijk. De Philips EVNIA 25M2N3200W/00 is uitgerust met de nieuwste technologieën om te zorgen voor een geweldige beeldkwaliteit en prestaties. Met zijn full HD resolutie worden beelden haarscherp weergegeven en geniet je van elk detail. De 240Hz verversingssnelheid zorgt voor een vloeiende weergave van actiescènes en snelle bewegingen, waardoor je geen enkel detail mist tijdens het gamen.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 2
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 120 %
Pixel-dichtheid 89,91 ppi
Reactietijd 0,5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 25 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energieverbruik actief 27,7 W
Energieverbruik per 1000h 19 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 55,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 6,4 cm
Gewicht 3,3 kg
Hoogte 33,1 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 931294
Fabrikantcode 25M2N3200W/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm