Philips Ambilight 43PUS8848/12 LED 4K The One TV (2023)
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Deze Philips Ambilight TV heeft een schermformaat van 43 inch en biedt een haarscherpe beeldkwaliteit dankzij de 4K Ultra HD resolutie. Elk detail komt tot leven met levendige kleuren en een indrukwekkend contrast. Met de HDR10+ ondersteuning worden de helderste witte tinten en de diepste zwarte tinten weergegeven, wat zorgt voor een realistische kijkervaring.
Product eigenschappen
Audio
Dolby technologieën Dolby Vision & Dolby Atmos
Beeldscherm
Backlight type Edge-lit
Beeldscherm vorm Vlak
Beeldschermdiagonaal 43 inch
Beeldverversing frequentie 120 Hz
HD type 4K Ultra HD
HDR
Schermtype LED
Design
Ambilight
Kleur van het product antracietgrijze rand
Energie
Energie-efficiëntieklasse G
Energieverbruik per 1000 uur 52 kWu
Ergonomie
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte 96.3 cm
Breedte met standaard 96.3 cm
Diepte 7.7 cm
Diepte met standaard 21.2 cm
Gewicht 9.1 kg
Gewicht met standaard 10.8 kg
Hoogte 56.7 cm
Hoogte met standaard 62.8 cm
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening
Batterijen meegeleverd
Snelstartgids
Tafelstandaard
Kenmerken
Serie The One
Montage
VESA-standaard 100 x 200 mm