Philips 70PUS8108 Ambilight (2023)
37 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Philips 70PUS8108 Ambilight (2023) - Ultieme bioscoopervaring bij jou thuis
Product eigenschappen
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3
Antenne-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Digitaal optische aansluiting
HDMI ARC (Audio Return Channel)
HDMI eARC
HDMI-aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
SCART-aansluiting
Usb-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort 2.0
VGA-aansluiting
Audio
Aantal speakers 2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) 20 W
Dolby Atmos ondersteuning
Geluidskwaliteit Standaard
Ingebouwde soundbar
Subwoofer
Bediening
Bediening via app
Spraakbesturing
Beeldscherm uitgebreid
HDR ondersteuning
Input lag 20 ms
Kijkhoek kwaliteit Standaard
Local dimming
Neo QLED
Pixelstructuur RGB
QLED
Type HDR Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG
Belangrijkste eigenschappen
Aanbevolen kijkafstand tot tv 3,5 - 5,5 meter
Aanbevolen televisie gebruik Standaard zenders kijken
Beeldkwaliteit Standaard
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Schermdiagonaal 70 inch
Schermtype LED-LCD
Scherpte 4K (UHD)
Verversingssnelheid 50 Hz
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
DVB-S Twin tuner
DVB-T Twin tuner
Energieverbruik in kilowattuur
Energieklasse F
Fysieke afmetingen & eigenschappen
Breedte 147,2 cm
Breedte inclusief voet 157,2 cm
Diepte 6,7 cm
Diepte inclusief voet 71,2 cm
Gewicht 105 kg
Hoogte 88,8 cm
Hoogte inclusief voet 87,6 cm
Introductiejaar 2023
Kleur Zwart
Soort tv voet 2 voetjes
Totaalgewicht met voet 105 kg
Voetjes in breedte verstelbaar
Voetjes in hoogte verstelbaar
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 926052
Fabrikantcode 70PUS8108/12
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Smart tv
AirPlay
Bluetooth
Chromecast ingebouwd
DLNA
Mediaspeler
Smart platform Linux
Smart TV
Wifi ingebouwd
Speciale eigenschappen
Ambilight
Draaibare voet
Lichtsensor
Slaaptimer
Teletext
Type ambilight 3-zijdig Ambilight
Tv ophangen
Inclusief tv beugel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 300 mm x 300 mm