Philips 48OLED936
19 reviews
Laagste prijzen:
Met de Philips 48OLED936 haal je de ultieme kijkervaring in huis. Dit 48 inch 4K OLED-televisie uit 2021 zorgt voor adembenemende beelden en kristalhelder geluid. Laat je meeslepen in een wereld van r...
Product omschrijving
Met de Philips 48OLED936 haal je de ultieme kijkervaring in huis. Dit 48 inch 4K OLED-televisie uit 2021 zorgt voor adembenemende beelden en kristalhelder geluid. Laat je meeslepen in een wereld van realistische kleuren, levendige details en diep contrast. Of je nu films kijkt, games speelt of geniet van je favoriete series, deze televisie laat je keer op keer versteld staan.
Product eigenschappen
Audio
Equalizer-instellingen
Ingebouwde subwoofer
Ondersteund audioformaat AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO
Beeldscherm
Backlight type -
Beeldscherm vorm Vlak
Beeldschermdiagonaal 48 inch
Beeldschermdiagonaal in cm 121 cm
Beeldverversing frequentie 120 Hz
HD type 4K Ultra HD
HDR
HDR Formaat Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Hybrid Log-Gamma (HLG)
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Schermtype OLED
Beheerfuncties
Elektronische TV-gids
Bestandsformaten
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteund videoformaat AVI, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Ondersteunde ondertitelingsformats SMI, SRT, SUB, TXT
Design
Ambilight
Kleur van het product Chroom
Energie
Energie-efficiëntieklasse G
Energieverbruik per 1000 uur 90 kWu
Stroomverbruik (in standby) 2 W
Typisch stroomverbruik 90 W
Ergonomie
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte 106.9 cm
Breedte met standaard 106.85 cm
Diepte 4.73 cm
Diepte met standaard 26.59 cm
Hoogte 61.54 cm
Hoogte met standaard 71.65 cm
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening
Meegeleverde kabels AC
Luidsprekers
Gemiddeld vermogen 70 W
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Android
Montage
VESA-standaard 300 x 300 mm