Philips 40B1U5600/00
10 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Met zijn royale beelddiagonaal van 40 inch (101,6 cm) en ultrabrede 21:9 beeldverhouding laat de Philips 40B1U5600/00 je genieten van een groots en meeslepend kijkscherm. Of je nu bezig bent met het bewerken van foto's en video's, of jezelf helemaal verliest in virtuel
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 2
Aantal usb-aansluitingen 7
Aantal usb-c poorten 3
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form), Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1200
HDR ondersteuning
Helderheid 500 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 121 %
Pixel-dichtheid 94 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 40 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 36 W
Energieverbruik per 1000h 39 kWh
Energieverbruik standby 0,4 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 94,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 5,4 cm
Gewicht 9,72 kg
Hoogte 41,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 931297
Fabrikantcode 40B1U5600/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm