Philips 34E1C5600HE/00
377 reviews
Haal het maximale uit je kijkervaring met de Philips 34E1C5600HE/00 Ultrawide monitor. Met een indrukwekkend formaat van 34 inch en een Quad HD-resolutie van 3440 x 1440 pixels, word je ondergedompeld...
Product omschrijving
Haal het maximale uit je kijkervaring met de Philips 34E1C5600HE/00 Ultrawide monitor. Met een indrukwekkend formaat van 34 inch en een Quad HD-resolutie van 3440 x 1440 pixels, word je ondergedompeld in een meeslepende visuele ervaring. Of je nu werkt, gamet, films kijkt of creatieve projecten uitvoert, deze monitor biedt oneindige mogelijkheden en eindeloos plezier.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 57 - 153 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 123 %
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 39,24 euro
Energieverbruik actief 57 W
Energieverbruik per 1000h 43 kWh
Energieverbruik per jaar 62,78 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 80,8 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 28,1 cm
Gewicht 9,29 kg
Hoogte 55,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 912026
Fabrikantcode 34E1C5600HE/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm