Philips 32M1N5800A/00
24 reviews
Laagste prijzen:
De Philips 32M1N5800A/00 is een indrukwekkende 32-inch gamingmonitor die je het ultieme gevoel van immersie en opwinding biedt tijdens het gamen. Met zijn 4K-resolutie en 144Hz verversingssnelheid zor...
Product omschrijving
De Philips 32M1N5800A/00 is een indrukwekkende 32-inch gamingmonitor die je het ultieme gevoel van immersie en opwinding biedt tijdens het gamen. Met zijn 4K-resolutie en 144Hz verversingssnelheid zorgt deze monitor ervoor dat je elk detail kristalhelder ziet en elke beweging vloeiend wordt weergegeven.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 100001
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 500 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 124 %
Pixel-dichtheid 139,87 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energieverbruik actief 64 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71,5 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Diepte 29,7 cm
Gewicht 10,55 kg
Hoogte 64 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902550
Fabrikantcode 32M1N5800A/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm