Philips 27E1N3300A/00
4 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Met de USB-C poort kun je niet alleen je laptop of andere apparaten aansluiten, maar ook snel opladen met de 65W Power Delivery-functie. Geen gedoe meer met verschillende kabels en adapters. Sluit gewoon je apparaat aan en laad het op terwijl je werkt of ontspant.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 122,8 %
Pixel-dichtheid 81,9 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 25,1 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,2 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 21,2 cm
Gewicht 3,06 kg
Hoogte 45,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 909038
Fabrikantcode 27E1N3300A/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm