Philips 24M1N3200ZA/00
18 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
De Philips 24M1N3200ZA/00 is ook uitgerust met een snelle verversingssnelheid van 165 Hz en een responstijd van slechts 1 ms. Dit zorgt voor een vloeiende en responsieve game-ervaring zonder hinderlijke vertragingen of haperingen. Met deze monitor ben jij altijd een stap voor op je tegenstanders en geniet je van een voorsprong in snelle games.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1100
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB, sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 90,4 %
Percentage kleurdekking sRGB 123,9 %
Pixel-dichtheid 92,56 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 21,3 cm
Gewicht 3,8 kg
Hoogte 51,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902542
Fabrikantcode 24M1N3200ZA/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm