LG UltraGear 27GQ50F-B
9 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Met een indrukwekkend 27 inch Full HD-scherm en een resolutie van 1920x1080 pixels, levert de LG UltraGear 27GQ50F-B levensechte beelden met heldere kleuren en diep contrast. Het IPS-paneel zorgt voor een brede kijkhoek, waardoor je vanuit elke positie kunt genieten van een optimale beeldkwaliteit. Of je nu midden in de actie zit of vanaf de zijlijn toekijkt, je blijft volledig ondergedompeld in het spel.
Met een refresh rate van 165 Hz en een responstijd van slechts 1 ms, reageert de LG UltraGear 27GQ50F-B ongelooflijk snel op jouw commando's. Ervaar vloeiende gameplay zonder vertraging en mis nooit meer een cruciaal moment in het spel. Dankzij de Adaptive Sync-technologie worden haperingen en tearing geminimaliseerd, waardoor je kunt genieten van een zo vloeiend mogelijke game-ervaring.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 90 %
Pixel-dichtheid 110,58 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 12,26 euro
Energieverbruik actief 32 W
Energieverbruik per 1000h 17 kWh
Energieverbruik per jaar 30,66 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 3,9 cm
Gewicht 3,87 kg
Hoogte 36,4 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 932915
Fabrikantcode 27GQ50F-B.AEUQ
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm