LG LED 4K TV 55UQ80006LB (2022)
124 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Product eigenschappen
Audio
Geluidsmodi AI Sound
Ruisonderdrukking
Beeldscherm
Backlight type -
Beeldscherm vorm Vlak
Beeldschermdiagonaal 55 inch
Beeldschermdiagonaal in cm 139 cm
Beeldverversing frequentie 60 Hz
HD type 4K Ultra HD
HDR
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Schermtype LED
Design
Ambilight
Kleur van het product Grijs
Energie
Energie-efficiëntieklasse G
Energieverbruik per 1000 uur 81 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Ergonomie
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte 123.5 cm
Breedte met standaard 123.5 cm
Diepte 5.7 cm
Diepte met standaard 23.1 cm
Hoogte 71.5 cm
Hoogte met standaard 77.6 cm
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening
Luidsprekers
Gemiddeld vermogen 20 W
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Web OS
Montage
VESA-standaard 300 x 300 mm