LG 55QNED826QB
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Product eigenschappen
Audio
Aantal luidsprekers 2
Ingebouwde luidsprekers
Beeldscherm
Backlight type Edge-LED
Beeldscherm vorm Vlak
Beeldschermdiagonaal 55 inch
Beeldschermdiagonaal in cm 139.7 cm
Beeldverversing frequentie 100 Hz
HD type 4K Ultra HD
HDR
HDR Formaat Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10 Pro
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Schermtype QNED MiniLED
Design
Ambilight
Kleur van het product Zwart
Energie
AC invoer frequentie 50/60 Hz
AC invoer voltage 100-240 V
Energie-efficiëntieklasse G
Energieverbruik per 1000 uur 82 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.5 W
Ergonomie
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte 123.3 cm
Breedte met standaard 123.3 cm
Diepte 4.42 cm
Diepte met standaard 27.1 cm
Gewicht 16.3 kg
Gewicht met standaard 17.9 kg
Hoogte 71.6 cm
Hoogte met standaard 78.1 cm
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening
Batterijen meegeleverd
Tafelstandaard
Luidsprekers
Gemiddeld vermogen 20 W
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem WebOS ThinQ AI (22)
Montage
VESA-standaard 300 x 300 mm