LG 50UR81006LJ (2023)
Laagste prijzen:
De LG 50UR81006LJ (2023) is de ultieme televisie die jou het gevoel van pure luxe en meeslepende entertainmentervaringen biedt. Met zijn verbluffende 4K Ultra HD-resolutie en een scherm van 50 inch, d...
Product omschrijving
De LG 50UR81006LJ (2023) is de ultieme televisie die jou het gevoel van pure luxe en meeslepende entertainmentervaringen biedt. Met zijn verbluffende 4K Ultra HD-resolutie en een scherm van 50 inch, dompelt deze televisie je volledig onder in je favoriete films, series en games. Of je nu een filmavond met vrienden wilt organiseren of gewoonweg wilt genieten van je favoriete programma's, de LG 50UR81006LJ (2023) staat altijd garant voor adembenemende beeldkwaliteit en indrukwekkende details.
Product eigenschappen
Aansluitingen
Bluetooth
Common interface
Ethernet verbinding 1
HDMI 3
Koptelefoonaansluiting
Optische uitgang poort
Scart aansluiting Geen
USB aansluiting 2
WIFI
Beeldscherm
Ambilight
Beeldscherm verversing snelheid 50 Hz
HDR
Inclusief Game Mode
Maximale resolutie stand Ultra HD/4K
Schermdiagonaal 98 inch (249 cm)
Smart TV
Smart TV Platform Google TV
Type Backlight Direct-led
Type High Dynamic Range HDR10 Pro
Type LED-LCD LED
Type scherm LED-LCD
Type Smart TV Platform Uitgebreid aantal apps
EAN
EAN 8806087091199
Energieverbruik
Automatisch dimmen
Energie besparing
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Sleep timer
Waarde energielabel nieuw 2021 F
Extra mogelijkheden
Bediening via mobiele app
Compatibel met Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant
Ingebouwde dvd-speler
Spraakbesturing
Teletekst
Fysieke kenmerken
Draaibaar voetstuk
Gewicht inclusief standaard 16
Gewicht zonder standaard 12.1
VESA maat VESA 200mm x 200mm
Garantie
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Reparatie type Pick-up en return | On-site repair
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikerschade
Geluid
Aantal luidsprekers speaker 1
Introductie en ondersteuning
Introductiejaar 2023
Introductiemaand Mei
Ondersteuning met updates Minimaal 12 maanden na introductiedatum
Je vindt dit artikel in
Beeldverversing 50 Hz
Categorieën Televisies & Accessoires Elektronica Televisies
Resolutie 4K Ultra HD
Schermdiagonaal 86 inch en groter
Schermtype LED
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor volledige functionaliteit
App werkt op besturingssyteem Android | iOS
Betaalde diensten vereist Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo
Bluetooth vereist Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo
Delen van gebruikersgegevens vereist Ja, bij aanmaken van account bij app
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo
Wifi vereist Niet van toepassing
Productinformatie
Afstandsbediening
CE markering Niet van toepassing
EAN 8806087091199
Gewicht 16 kg
Kleur Zwart
Landcode Benelux model
Merk L.G.
Verpakking
Taal handleiding Universeel
Verpakking breedte 1215 mm
Verpakking hoogte 810 mm
Verpakking lengte 162 mm