LG 32LM6370PLA
86 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Met de LG 32LM6370PLA haal je de ultieme kijkervaring in huis! Deze prachtige LG televisie combineert baanbrekende technologie met een indrukwekkend design. Of je nu geniet van je favoriete films, series of games, deze TV zal je zeker versteld doen staan. Met een schermgrootte van 32 inch (81 cm) en een Full HD-resolutie worden alle beelden haarscherp weergegeven.
Product eigenschappen
Aansluitingen + verbindingen
Aansluitingen HDMI, USB, netwerkaansluiting, hoofdtelefoonaanslutiting
Aantal HDMI-aansluitingen 2
Aantal USB-poorten 1
Bluetooth ja
Geschikt voor internet ja
Internetfuncties Apps, webbrowser
Wifi ja
Algemene eigenschappen
Aanbevolen kijkafstand 1.75 m
Afmetingen met voet (B/H/D) 81.2 cm / 51 cm / 14.2 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 81.2 cm / 44.5 cm / 8 cm
Certificaties nee
Diepte zonder standvoet 8 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht met voet 5.2 kg
Gewicht zonder voet 5.1 kg
Kleur Zwart
Kleur standvoet Zwart
Energieverbruik data
Energieverbruik ingeschakeld 28 W
EU-energie-efficientieschaal 33 kWh/a
Jaarlijks energieverbruik Stroomverbruik in kWh
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) 33 kWh
Geluid
Geluidssysteem Geïntegreerde luidsprekers
Muziekvermogen 20 W
Ontvangst
Ingebouwde tuners DVB-T2 (H.264), DVB-C
Technische eigenschappen
3D nee
Artikelnummer 1690566
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 81 cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 32 inch
Besturingssysteem Web OS
Processor Dual core
Smart tv ja
Type apparaat Led-tv
Ultra HD Premium nee
Uitvoering
Ambilight nee
Automatische zenderprogrammering ja
Beeld-in-beeld (PiP) nee
Chromecast ingebouwd nee
CI+ ja
Dvd-speler nee
Eco-modus ja
Elektronische programmagids (EPG) ja
Spraakbesturing nee
Te verbinden met app nee
Uitvoering beeld
Beeldfrequentie 50 Hz
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 81 cm / 32 inch