Sony KD-32W800 (2021)
34 reviews
Product omschrijving
Product eigenschappen
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3
Antenne-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Digitaal optische aansluiting
HDMI ARC (Audio Return Channel)
HDMI-aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
SCART-aansluiting
Usb-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort 2.0
VGA-aansluiting
Audio
Aantal speakers 2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) 10 W
Dolby Atmos ondersteuning
Geluidskwaliteit Standaard
Ingebouwde soundbar
Sony Acoustic Surface
Subwoofer
Bediening
Afstandsbediening meegeleverd
Bediening via Android app
Bediening via app
Bediening via Apple app
Spraakbesturing
Beeldscherm uitgebreid
HDR ondersteuning
Input lag 15 ms
Kijkhoek kwaliteit Standaard
Local dimming
Processor kernen Quad core (4)
Sony Triluminos
Belangrijkste eigenschappen
Aanbevolen kijkafstand tot tv 1 - 2,5 meter
Beeldkwaliteit Standaard
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Schermdiagonaal 32 inch
Schermtype LED-LCD
Scherpte HD Ready (720p)
Verversingssnelheid 50 Hz
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
DVB-S Twin tuner
DVB-T Twin tuner
Ondersteund door aanbieder Telenet, Ziggo
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik HDR per 1000h 32 kWh
Energieverbruik per 1000h 32 kWh
Fysieke eigenschappen
Breedte 73,3 cm
Breedte inclusief voet 73,3 cm
Diepte 7,8 cm
Diepte inclusief voet 18,9 cm
Gewicht 4,9 kg
Hoogte 44,2 cm
Hoogte inclusief voet 46,8 cm
Introductiejaar 2021
Kleur Zwart
Totaalgewicht met voet 5 kg
Product
Artikelnummer 882331
Fabrikantcode KD32W800PAEP
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Sony
Oude apparaat gratis retour
Smart tv
AirPlay
Bluetooth
DLNA
Mediaspeler
Smart platform Android
Smart TV
Type smart platform Uitgebreid
Wifi ingebouwd
Speciale eigenschappen
Als beste getest
Draaibare voet
Lichtsensor
Optische drive beschikbaar
Slaaptimer
Teletext
Tv ophangen
Inclusief tv beugel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 200 mm