Sony Bravia KD-50X89J – 4K (2021)
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Product eigenschappen
Aansluitingen achterzijde
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal HDMI-poorten 4
Aantal USB 2.0-poorten 2
Algemeen
Artikelnummer 372590361
EAN 4548736125674
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 20 W
Ingebouwde audio decoders DTS,Dolby Digital
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldschermdiagonaal 127 cm (50")
Display technologie LED
HD type 4K Ultra HD
Motion interpolation technologie Motionflow XR 1200 Hz
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Schermdiameter in centimeters 126 cm
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 120 Hz
Beheerfuncties
Elektronische TV-gids
Belangrijkste kenmerken
Aantal HDMI-poorten 4
Beeldkwaliteit 4K Ultra HD
Besturingssysteem Google TV
Energielabel G
HDR
Inchmaat 127 cm (50")
Ingebouwde soundbar
Kleur Zwart
Smart TV
Verversingssnelheid 120 Hz
Centrale besturingseenheid
Ethernet LAN
Design
Kleur van het product Zwart
Oprolbaar scherm
Paneelmontage-interface 200 x 200 mm
VESA-montage
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Energie
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 122 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 85 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Ethernet LAN-eigenschappen
Ethernet LAN
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 111,9 cm
Breedte apparaat (met standaard) 1119 mm
Breedte verpakking 1225 mm
Diepte ( zonder voet ) 7 cm
Diepte apparaat (met standaard) 296 mm
Diepte verpakking 141 mm
Gewicht (zonder voet) 12,7 kg
Gewicht verpakking 19 kg
Hoogte (zonder voet ) 64,9 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 713 mm
Hoogte verpakking 782 mm
Hospitality features
Teletext
Kenmerken
Kleur van het product Zwart
Kleur
Montage
Muis
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Multimedia
Aantal luidsprekers 2
Netwerk
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Overige
Aan/uit-timer
Aantal RF-poorten 1
Aantal tuners 1 tuner(s)
AC invoer frequentie 50 Hz
AC invoer voltage 220 - 240 V
Afstandsbediening
App-distributieplatform Google Play
Bluetooth-profielen A2DP,AVRCP,HID,HOGP,SPP
Breedte van de standaard 111,7 cm
Browsen
Composiet video-ingang 1
Energiezuinige modus
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
LED backlight-type Direct-LED
On Screen Display (OSD)
Ondersteunde browser Vewd
Ondersteunde grafische resoluties 3840 x 2160
Ondersteunende TV bands UHF, VHF
Slaap-timer
Smart modes Aanpasbaar, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark, Spel, Film, Foto, Standaard, Helder
Webbrowser
Wi-Fi
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten 2
Audio Return Channel (ARC)
Common interface (CI)
Common interface Plus (CI+)
Digitale audio, optische uitgang 1
HDCP
Hoofdtelefoonuitgangen 1
PC-ingang (D-Sub)
Prestatie
HDR-ondersteuning
Omgevingslichtsensor
Teletext
USB-recording
Recorder
Formaat analoog signaal PAL I,SECAM B/G,SECAM D/K
Sensoren
Omgevingslichtsensor
Smart TV
Inclusief besturingssysteem Android
Internet TV
Software
TV-tuner
Formaat digitaal signaal DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
Soort tuner Analoog & digitaal
Verpakking
Breedte verpakking 1225 mm
Bureaustandaard
Diepte verpakking 141 mm
Gewicht verpakking 19 kg
Hoogte verpakking 782 mm