Salora 24LTC2100 24 inch LED TV
Laagste prijzen:
De Salora 24LTC2100 24 inch LED TV is de perfecte toevoeging aan je home entertainment systeem. Met zijn haarscherpe beeldkwaliteit en indrukwekkende geluid, zorgt deze televisie voor een meeslepende...
Product omschrijving
De Salora 24LTC2100 24 inch LED TV is de perfecte toevoeging aan je home entertainment systeem. Met zijn haarscherpe beeldkwaliteit en indrukwekkende geluid, zorgt deze televisie voor een meeslepende kijkervaring. Of je nu je favoriete series en films wilt kijken, of vanuit het comfort van je eigen woonkamer wilt genieten van de nieuwste games, deze TV staat garant voor urenlang kijkplezier.
Met zijn compacte formaat is deze 24 inch LED TV ideaal voor kleinere ruimtes, zoals de slaapkamer of keuken. De slanke en stijlvolle vormgeving past moeiteloos in elk interieur, waardoor je televisie een eyecatcher wordt in elke kamer. De dunne randen rondom het scherm zorgen voor een nog groter kijkoppervlak, waardoor je nog meer opgaat in de beelden die je ziet.
Met de Salora 24LTC2100 24 inch LED TV haal je een kwalitatief hoogwaardige televisie in huis. Of je nu wilt genieten van je favoriete entertainment of gewoon even wilt ontspannen, deze TV biedt een uitstekende kijkervaring. Bestel vandaag nog jouw Salora 24LTC2100 en ervaar zelf de perfecte combinatie van beeld, geluid en stijl.
Product eigenschappen
Aansluitingen achterzijde
Aantal USB 2.0-poorten 1
Algemeen
Artikelnummer 372572858
EAN 8719325269277
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 3 W
Ingebouwde luidsprekers
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 61 cm (24")
HD type HD
Helderheid 300 cd/m²
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 1366 x 768 Pixels
Beheerfuncties
Hotel-modus
Centrale besturingseenheid
Ethernet LAN
Design
Kleur van het product Zwart
Energie
Energie-efficiëntieklasse A
Ergonomie
Automatisch uitschakelen
Ethernet LAN-eigenschappen
Ethernet LAN
Gewicht en omvang
Breedte apparaat (met standaard) 551 mm
Diepte apparaat (met standaard) 102 mm
Gewicht (met standaard) 2,42 kg
Hoogte apparaat (met standaard) 387 mm
Hospitality features
Teletext
Inputs
Composiet video-ingang 1
Invoerapparaat
Soort bediening Knoppen
Kenmerken
Aan/uitschakelaar
Kleur van het product Zwart
Soort bediening Knoppen
Kleur
Luidsprekers
Gemiddeld vermogen 3 W
Netwerk
Bluetooth
Wi-Fi
Overige
3D
Aantal tuners 3 tuner(s)
Audio Return Channel (ARC)
Beeldscherm vorm Flat
Breedte ( zonder voet ) 55,1 cm
Bureaustandaard
Common interface (CI)
Common interface Plus (CI+)
Diepte ( zonder voet ) 7,3 mm
Display technologie ELED
Drievoudige tuner
DVI-poort
Game modus
Gewicht (zonder voet) 2,4 kg
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Hoogte (zonder voet ) 32,8 cm
Jaarlijks energieverbruik 35 kWu
Kijkhoek, horizontaal 170°
Kijkhoek, verticaal 170°
Mobile High-Definition Link ( MHL )
Mogelijkheden tot aanpassen schermafmetingen 4:3,16:9
PC-ingang (D-Sub)
Picture-in-Picture
Responstijd 6,5 ms
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Typisch stroomverbruik 24 W
USB-recording
Versie Common Interface Plus (CI+) 1.3
VESA-montage
Ziggo-certificering
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 1
Projector
Typische contrastverhouding 3000:1
Recorder
Aantal HDMI-poorten 1
Regeleenheid
Smart TV
Internet TV
Smart TV
Teletext
TV-tuner
Formaat digitaal signaal DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
Soort tuner Analoog & digitaal
Verpakking
Breedte verpakking 585 mm
Diepte verpakking 102 mm
Gebruikershandleiding
Gewicht verpakking 3,2 kg
Hoogte verpakking 387 mm