Philips 50PUS8506
324 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Met een beeldschermformaat van 50 inch (127 cm) wordt jouw kijkervaring naar nieuwe hoogtes gebracht. Geniet van scherpe details, levendige kleuren en een adembenemend contrast. De 4K Ultra HD-resolutie in combinatie met de HDR-technologie verzekeren je van een realistische en meeslepende beeldkwaliteit. Elk detail komt tot leven, waardoor je jezelf middenin de actie waant. Of je nu geniet van jouw favoriete serie, een spannende film of een intense game, de Philips 50PUS8506 biedt de ultieme visuele ervaring.
Product eigenschappen
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4
Antenne-aansluiting
Component-aansluiting
Composite aansluiting
Digitaal optische aansluiting
HDMI ARC (Audio Return Channel)
HDMI-aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Netwerkaansluiting
RCA aansluiting
SCART-aansluiting
Usb-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort 2.0
VGA-aansluiting
Audio
Aantal speakers 2
Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) 20 W
Dolby Atmos ondersteuning
Ingebouwde soundbar
Subwoofer
Bediening
Afstandsbediening meegeleverd
Bediening via Android app
Bediening via app
Bediening via Apple app
Spraakbesturing
Beeldscherm uitgebreid
HDR ondersteuning
Kijkhoek kwaliteit Goed
Local dimming
Pixelstructuur RGB
Processor kernen Quad core (4)
Type HDR Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG
Belangrijkste eigenschappen
Aanbevolen kijkafstand tot tv 2 - 3,5 meter
Aanbevolen televisie gebruik Series en films streamen, Standaard zenders kijken
Beeldkwaliteit Goed
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Schermdiagonaal 50 inch
Schermtype LED-LCD
Scherpte 4K (UHD)
Verversingssnelheid 50 Hz
Eigenschappen voor gebruik CI+ module
CI/CI+ aansluiting
Digitale tuner
DVB-S Twin tuner
DVB-T Twin tuner
Ondersteund door aanbieder Telenet, Ziggo
Energieverbruik
Energieklasse G
Energieverbruik HDR per 1000h 83 kWh
Energieverbruik per 1000h 81 kWh
Fysieke eigenschappen
Breedte 111,56 cm
Breedte inclusief voet 111,56 cm
Diepte 8,06 cm
Diepte inclusief voet 25,62 cm
Gewicht 13,19 kg
Hoogte 64,47 cm
Hoogte inclusief voet 71,47 cm
Introductiejaar 2021
Kleur Zilver
Totaalgewicht met voet 15,98 kg
Product
Artikelnummer 885235
Fabrikantcode 50PUS8506/12
Garantie 2 jaar
Garantietype On-site service
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Smart tv
AirPlay
Bluetooth
DLNA
Gegarandeerde ondersteuning met updates Onbekend
Mediaspeler
Smart platform Android
Smart TV
Type smart platform Uitgebreid
Wifi ingebouwd
Speciale eigenschappen
Ambilight
Draaibare voet
Lichtsensor
Optische drive beschikbaar
Slaaptimer
Teletext
Tv ophangen
Inclusief tv beugel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 200 mm x 300 mm