LG 32LK6200PLA
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Laat je meeslepen door de Full HD-resolutie van deze televisie. Elk detail wordt haarscherp weergegeven, zodat je geen enkel moment hoeft te missen. Dankzij het IPS-paneel geniet je van een brede kijkhoek, waardoor iedereen in de kamer kan meegenieten, zelfs als ze niet recht voor het scherm zitten. Bovendien zorgt de beeldverversing van 50 Hz voor vloeiende en levensechte beelden, zonder haperingen.
Product eigenschappen
Aansluitingen + verbindingen
Aantal HDMI-aansluitingen 3
Aantal USB-poorten 1
Bluetooth ja
Compatibele platformen Niet beschikbaar
Geschikt voor internet ja
Internetfuncties Apps, webbrowser
Wifi ja
Algemene eigenschappen
Aanbevolen kijkafstand 2 m
Afmetingen met voet (B/H/D) 74.2 cm / 47.2 cm / 18 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 74.2 cm / 44.5 cm / 8.7 cm
Certificaties Ziggo
Diepte zonder standvoet 8.7 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht met voet 5.2 kg
Gewicht zonder voet 5.1 kg
Kleur Zilver
Kleur standvoet Zilver
VESA-standaard 200 x 200 mm
Energieverbruik data
Energieverbruik ingeschakeld 36 W
EU-energie-efficientieschaal 50 kWh
Jaarlijks energieverbruik Stroomverbruik in kWh
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
Geluid
Geluidssysteem Geïntegreerde luidsprekers
Muziekvermogen 20 W
Ontvangst
Ingebouwde tuners DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-C2
Technische eigenschappen
3D nee
Artikelnummer 1629430
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 81 cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 32 inch
Besturingssysteem WebOS
Processor Quad core
Smart tv ja
Type apparaat Led-tv
Ultra HD Premium nee
Uitvoering
Ambilight nee
Automatische zenderprogrammering ja
Beeld-in-beeld (PiP) nee
Chromecast ingebouwd nee
CI+ ja
Dvd-speler nee
Eco-modus ja
Elektronische programmagids (EPG) ja
Overige kenmerken nee
Spraakbesturing nee
Te verbinden met app ja
Uitvoering beeld
Beeldfrequentie 50 Hz