Samsung LS24AG300NUXEN
41 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Met een beeldschermgrootte van 24 inch en een Full HD-resolutie biedt de LS24AG300NUXEN een heldere en gedetailleerde weergave. Of je nu werkt aan spreadsheets, foto's bewerkt of video's bekijkt, elk detail komt tot leven op dit scherm. Dankzij de hoge verversingssnelheid van 75 Hz en een responstijd van slechts 1 ms worden beelden vloeiend en zonder enige vorm van vertraging weergegeven. Dit zorgt voor een soepele en responsieve ervaring, zelfs bij snelle actie in games.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 91,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 30,66 euro
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik per 1000h 21 kWh
Energieverbruik per jaar 31 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 21,89 cm
Gewicht 4,1 kg
Hoogte 49,84 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 886509
Fabrikantcode LS24AG300NUXEN
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm