LG 24BL650CB Monitor
14 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Met een schermformaat van 24 inch en een Full HD-resolutie biedt de LG 24BL650CB een uitzonderlijk gedetailleerde weergave. Elk beeld komt tot leven met rijke kleuren en scherpe details, waardoor je je volledig kunt onderdompelen in je werk of entertainment. Met een snelle responstijd van 5 ms worden bewegende beelden soepel weergegeven, zonder vervaging of haperingen. Of je nu bezig bent met het bewerken van foto's, het bekijken van films of het spelen van snelle games, je zult versteld staan van de vloeiendheid en de helderheid van de beelden op het scherm.
Product eigenschappen
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 94 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 17,4 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 4,62 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 4,5 mm
Diepte 24 cm
Gewicht 5,3 kg
Hoogte 51 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Zakelijk
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm