AOC 24B2XHM2
25 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Wat deze monitor echt bijzonder maakt, is de snelle responstijd van 4 ms en een verversingssnelheid van 75 Hz. Hierdoor worden bewegingen vloeiend en wordt motion blur tot een minimum beperkt. Of je nu aan het gamen bent of snel door je werk wilt navigeren, de AOC 24B2XHM2 reageert razendsnel op jouw input. Daarnaast zorgt de ingebouwde FreeSync-technologie ervoor dat beelden zonder haperingen worden weergegeven, waardoor je kunt genieten van een vloeiende en tear-free gameplay.
Product eigenschappen
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 91,79 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 19 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 5,04 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 7 mm
Diepte 17,1 cm
Gewicht 2,7 kg
Hoogte 41,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm