AOC 24B2XH/EU
23 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Product eigenschappen
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 81,79 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 19 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 5,04 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 93 mm
Diepte 17 cm
Gewicht 2,7 kg
Hoogte 41,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm