AOC CU34V5CW/BK
12 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
De AOC CU34V5CW/BK is een indrukwekkende curved ultrawide monitor die niet alleen je kijkervaring naar een hoger niveau tilt, maar ook zorgt voor een gevoel van totale onderdompeling. Met een grootte van 34 inch en een WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels biedt deze monitor een prachtige beeldkwaliteit en een breed gezichtsveld dat je volledig meesleept in je digitale avonturen.
De technologie achter de AOC CU34V5CW/BK zorgt niet alleen voor een indrukwekkend visueel spektakel, maar zorgt er ook voor dat je optimaal kunt profiteren van de functionaliteiten van deze monitor. Met een responstijd van slechts 4 ms en een verversingssnelheid van 75 Hz worden beelden razendsnel weergegeven, wat resulteert in vloeiende en scherpe beelden zonder haperingen. Of je nu aan het gamen bent of intense grafische designs maakt, deze monitor kan het allemaal aan.
Naast de visuele prestaties beschikt de AOC CU34V5CW/BK ook over handige aansluitmogelijkheden. Met een HDMI-, DisplayPort- en USB-C-aansluiting kun je al je apparaten gemakkelijk verbinden en schakelen tussen verschillende bronnen. Bovendien is de monitor uitgerust met een ingebouwde 65W USB-C-stroomvoorziening, zodat je ook nog eens gemakkelijk je laptop kunt opladen terwijl je werkt of speelt.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB, sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 90 %
Percentage kleurdekking sRGB 122 %
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 31,03 euro
Energieverbruik actief 60 W
Energieverbruik per 1000h 34 kWh
Energieverbruik per jaar 49,64 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 80,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 25 cm
Gewicht 9,43 kg
Hoogte 54,1 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 916240
Fabrikantcode CU34V5CW/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm