AOC 24G2SPAE/BK
9 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Deze gamingmonitor biedt een verversingssnelheid van maar liefst 165 Hz, wat zorgt voor vloeiende beelden zonder haperingen of vertraging. Hierdoor heb je een voorsprong op je tegenstanders bij snelle actiespellen en blijf je volledig opgaan in de spelwereld. De responstijd van 1 ms zorgt ervoor dat zelfs de snelste bewegingen vloeiend worden weergegeven, zonder vervaging of ghosting.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 125 %
Pixel-dichtheid 91,7 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 12,26 euro
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik per 1000h 21 kWh
Energieverbruik per jaar 30,66 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 4,7 cm
Gewicht 3,75 kg
Hoogte 32,2 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 934080
Fabrikantcode 24G2SPAE/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm