Laagste prijs bekijken?
Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS
XDe Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS is een krachtige gaming desktop die serieuze gamers zal aanspreken. Met deze indrukwekkende machine dompel je jezelf onder in meeslepende game-ervaringen en geniet je van vloeiende gameplay zonder enige hapering. Het gevoel van onoverwinnelijkheid en totale controle ligt binnen handbereik.
Met een krachtige Intel Core i7-processor en maar liefst 16 GB aan RAM-geheugen levert deze gaming desktop topprestaties. Zware games en intense multitasking worden moeiteloos afgehandeld. De NVIDIA GeForce RTX 2080 grafische kaart zorgt voor verbluffende beelden en vloeiende animaties, waardoor elke game tot leven komt op je beeldscherm.
De Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS is ontworpen met extra aandacht voor koeling, zodat je systeem altijd op de juiste temperatuur blijft, zelfs tijdens lange gamesessies. Zo kun je je volledig concentreren op de game, zonder je zorgen te hoeven maken over oververhitting.
Het stoere en futuristische design van de Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS laat direct zien dat dit geen gewone desktop is. De opvallende verlichting en strakke lijnen stralen kracht en snelheid uit. Deze gaming desktop is niet alleen een krachtpatser van binnen, maar ook een eyecatcher in elke gaming setup.
De Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS is de perfecte metgezel voor elke gamer die op zoek is naar topprestaties en een meeslepende game-ervaring. Met deze gaming desktop ga je elke uitdaging aan en domineer je elke game die op je pad komt. Upgrade je gaming setup met de Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS en beleef games zoals nooit tevoren.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
|---|---|
| Aantal Displayport 1.4 | 3 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 1 (Mini DisplayPort) | 0 |
| Aantal Thunderbolt 2 (Mini DisplayPort) | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3 Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 0 |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.1 Type C Gen 2 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 1 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 1 Type C | 0 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| DVI-D HDCP | Geen |
| Type aansluiting | DisplayPortHDMI |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| Type USB poorten | USB 2.0 poortenUSB 3.2 Gen 1×1 Type A poorten |
| Product breedte | 21.90 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 22300 g |
| Product hoogte | 48.50 cm |
| Product lengte | 50.48 cm |
| Verpakking breedte | 329 mm |
| Verpakking hoogte | 587 mm |
| Verpakking lengte | 655 mm |
| Verpakkingsgewicht | 22300 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4711121960710 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Gaming |
| Kleur | Zwart |
| Model | Intel Core i7 | 32 GB | 1000 GB | SSD | NVIDIA GeForce RTX 4080 Super | Windows 11 Home |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DG.E3ZEH.003 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type Game PC | OEM Desktop |
| Type pc behuizing | Gaming |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Acer Predator Orion 7000 655 I7K1436GLS - Gaming PC |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
|---|
| EAN | 4711121960710 |
|---|
| Aantal geheugenplaatsen | 4 |
|---|---|
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugen opbouw | 1 x 8 GB |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Type intern geheugen | DDR5 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
|---|---|
| Fabrikant Adres | Via delle Industrie 1/A, 20044 Arese (Mi) |
| Fabrikant Naam | Acer Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
|---|---|
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| Ethernet verbinding | 1 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit harde schijf | 0 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Interne CD/DVD speler | |
|---|---|
| Speciale Game PC | Acer Predator |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type LED verlichting | RGB verlichting |
| Vermogen voeding | 1200 W |
| Aantal processorkernen | 20 |
|---|---|
| Kloksignaalfrequentie | 2.1 GHz |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.4 |
| Moederbord chipset | Intel Z790 |
| Processor generatie | 14e generatie |
| Processor implementatie | i7-14700KF |
| Type computer processor | Intel Core i7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
|---|
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|---|
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | 16 GB |