TCL QLED 65QLED780L (2026) - 65 inch - QLED TV
Laagste prijzen:
De TCL QLED 65QLED780L (2026) is een televisie die de kijkervaring naar een hoger niveau tilt. Met een 65 inch QLED-scherm laat deze tv kleuren ooze stralen van levendigheid en detail. Terwijl je je i...
Product omschrijving
De TCL QLED 65QLED780L (2026) is een televisie die de kijkervaring naar een hoger niveau tilt. Met een 65 inch QLED-scherm laat deze tv kleuren ooze stralen van levendigheid en detail. Terwijl je je in de wereld van je favoriete films en series onderdompelt, biedt deze televisie een adembenemende beeldkwaliteit die de emoties van elk verhaal vangt. Het contrast, de helderheid en de schaduwdetails van dit scherm creëren een visuele ervaring die je zowel in je woonkamer als in je thuistheater versteld zal doen staan.
Product eigenschappen
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Alkaline
Algemeen
Artikelnummer 372662229
EAN 5901292531409
Algemene eigenschappen
Aan/uit-timer
Aan/uitschakelaar
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal HDMI-poorten 3
Aantal On Screen Display-talen 29
Aantal USB 2.0-poorten 1
Automatisch uitschakelen
Bluetooth
Bureaustandaard
Ethernet LAN
Kleurnaam Black
LED backlight
Meegeleverde kabels AC
Omgevingsverlichting
Paneelmontage-interface 400 x 300 mm
Slaaptimer
Smartphone ondersteuning op afstand
Upgraden van firmware mogelijk
VESA-montage
Audio
Automatische volumeregelaar
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Game modus
Gemiddeld vermogen 20 W
Muziek-apps Deezer, Spotify, Tidal (blauwachtig), YouTube Music, TuneIn
Ondersteund audioformaat MP3, WMA
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldverhouding 16:9
Beeldverwerkingstechnologie TCL AiPQ Processor
Display technologie LCD
HD type 4K Ultra HD
HDR-ondersteuning
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Inchmaat 65 inch (165 cm)
LED backlight-type Direct-LED
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Motion interpolation technologie PPI (Picture Performance Index) 3500
Ondersteund beeldformaat BMP, HEIF, JPG, PNG
Picture-in-Picture
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 60 Hz
Beheerfuncties
Basis-hotelmodus
Hotel-modus
Spraakbesturing
Werkt met Samsung Bixby
Belangrijkste kenmerken
Aantal HDMI-poorten 3
AMD FreeSync FreeSync
Apple AirPlay 2
Beeldkwaliteit 4K Ultra HD
Beeldtype tv LED
Besturingssysteem Google TV
HDMI 2.1
HDR
Hoogte tv met voet 89.3cm
Hoogte tv zonder voet 83.1cm
Inchmaat 65 inch (165 cm)
Ingebouwde soundbar
Kleur Zwart
Modeljaar 2026
Nvidia G-Sync
Smart TV
Verversingssnelheid 50 Hz
VESA-maat
Camera
3D
Ingebouwde camera
Progressive scan
Certificaten
Digital Living Network Alliance (DLNA) gecertifieerd
DLNA-specificatie DMR
Energie
AC-ingangsfrequentie 50 Hz
AC-ingangsspanning 220 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 150 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 84 kWu
Energiezuinige modus
Ergonomie
Elektronische TV-gids
Equalizer-instellingen
Programmeringsperiode 8 dag(en)
Schermdiameter in centimeters 165 cm
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 1444 mm
Breedte apparaat (met standaard) 1444 mm
Breedte verpakking 1608 mm
Diepte ( zonder voet ) 69,5 mm
Diepte apparaat (met standaard) 320 mm
Diepte verpakking 1608 mm
Gewicht (met standaard) 16 kg
Gewicht (zonder voet) 15,8 kg
Gewicht batterij 15 g
Gewicht verpakking 23,6 kg
Hoogte (zonder voet ) 831 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 893 mm
Hoogte verpakking 1000 mm