Philips EVNIA 32M1C5200W/00
29 reviews
De Philips EVNIA 32M1C5200W/00 is een prachtige curved gaming monitor die je onderdompelt in een meeslepende game-ervaring. Met zijn royale 32-inch scherm en indrukwekkende 240Hz vernieuwingsfrequenti...
Product omschrijving
De Philips EVNIA 32M1C5200W/00 is een prachtige curved gaming monitor die je onderdompelt in een meeslepende game-ervaring. Met zijn royale 32-inch scherm en indrukwekkende 240Hz vernieuwingsfrequentie zorgt deze monitor ervoor dat je geen enkel detail mist. Of je nu een fanatieke gamer bent of gewoon wilt genieten van haarscherpe beelden, de Philips EVNIA 32M1C5200W/00 biedt het allemaal.
Het eerste dat opvalt aan de Philips EVNIA 32M1C5200W/00 is het gebogen scherm. Deze curve zorgt ervoor dat het beeld over je ogen heen buigt, wat zorgt voor een meer meeslepende kijkervaring. Of je nu naar films kijkt of games speelt, je wordt volledig opgeslokt in de actie. De Full HD-resolutie zorgt voor scherpe beelden met levendige kleuren, terwijl de 240Hz vernieuwingsfrequentie zorgt voor vloeiende en schokvrije beelden, zelfs bij de snelste actiescènes.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 2
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 121,3 %
Pixel-dichtheid 69,93 ppi
Reactietijd 0,5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energieverbruik actief 39,4 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 70,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 9,5 cm
Gewicht 6,1 kg
Hoogte 42,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 931296
Fabrikantcode 32M1C5200W/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm