Philips Evnia 24M1N3200ZS/00
6 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
Met een resolutie van 1920x1080 pixels en een refresh rate van 165Hz, ben je verzekerd van vloeiende beelden en snelle reactietijden. Of je nu intense games speelt of snelle actiescènes in films volgt, de Philips Evnia zorgt ervoor dat elke beweging duidelijk en vloeiend wordt weergegeven.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1100
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 123,9 %
Pixel-dichtheid 93 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 10,51 euro
Energieverbruik actief 24 W
Energieverbruik per 1000h 18 kWh
Energieverbruik per jaar 26,28 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 4,3 cm
Gewicht 3,5 kg
Hoogte 32,1 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 935363
Fabrikantcode 24M1N3200ZS/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm