LG 50QNED756RA (2023) - 50 inch - UHD TV
Laagste prijzen:
De LG 50QNED756RA (2023) - 50 inch - UHD TV is de televisie die je kijkervaring naar een hoger niveau tilt. Met zijn indrukwekkende beeldkwaliteit, slanke design en talloze functies brengt deze TV je...
Product omschrijving
De LG 50QNED756RA (2023) - 50 inch - UHD TV is de televisie die je kijkervaring naar een hoger niveau tilt. Met zijn indrukwekkende beeldkwaliteit, slanke design en talloze functies brengt deze TV je dichter bij de actie, of je nu aan het gamen bent, een film kijkt of gewoon je favoriete tv-programma's volgt.
Met een grootte van 50 inch dompelt deze TV je onder in een wereld van beeld en geluid. Het UHD-scherm met Quantum Dot-technologie levert een verbluffend realistische beeldkwaliteit. Kleuren komen tot leven met een indrukwekkend contrast en details zijn scherp en helder. Of je nu naar een spannende actiefilm kijkt of een prachtig natuurlandschap bewondert, elke scène komt tot leven alsof je er zelf bij bent.
Kortom, de LG 50QNED756RA (2023) - 50 inch - UHD TV biedt een ongeëvenaarde kijkervaring. Of je nu geniet van je favoriete films, games speelt of gewoon ontspant met je favoriete tv-programma's, deze TV laat je nooit in de steek. Ervaar de kracht van een echte bioscoopervaring in het comfort van je eigen huis met deze indrukwekkende televisie van LG.
Product eigenschappen
Algemeen
Artikelnummer 372621793
EAN 8806087072181
Audio
Adaptief geluid
Adaptive Sound Control (ASC)
Automatische volumeregelaar
Draadloze subwoofer
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Game modus
Geluidsmodi AI Sound Pro
Gemiddeld vermogen 20 W
Ingebouwde audio decoders Dolby Atmos, Dolby Digital
Ingebouwde subwoofer
Multiroom
Muziek-apps Spotify
Object Tracking Sound+ (OTS+)
Ondersteund audioformaat AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldverhouding 16:9
Display technologie QNED
HD type 4K Ultra HD
HDR-ondersteuning
Inchmaat 50 inch (127 cm)
Local dimming
Mogelijkheden tot aanpassen schermafmetingen 4:3, 16:9, Zoom
Picture-in-Picture
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Scanfrequentie beeldscherm 50/60 Hz
Smart modes Bioscoop, Filmmaker, Sporten, Standaard, Helder
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 50 Hz
Beheerfuncties
Basis-hotelmodus
Hotel-modus
Spraakbesturing
Belangrijkste kenmerken
Aantal HDMI-poorten 2
Ambilight
Apple AirPlay 2
Beeldkwaliteit 4K Ultra HD
Beeldtype tv QNED
Besturingssysteem LG WebOs
Dolby Atmos
Energieklasse E
HDMI 2.1
HDR
Inchmaat 50 inch (127 cm)
Ingebouwde soundbar
Kleur Blauw
Modeljaar 2023
One Connect Box
Smart TV
Verversingssnelheid 50 Hz
Camera
Progressive scan
Design
Aan/uit-timer
Aan/uitschakelaar
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal HDMI-poorten 4
Aantal luidsprekers 2
Aantal On Screen Display-talen 37
Aantal USB 2.0-poorten 2
Automatisch uitschakelen
Bluetooth
Bureaustandaard
Ethernet LAN
Kleurnaam Ashed Blue
Omgevingslichtsensor
On Screen Display (OSD)
Oprolbaar scherm
Paneelmontage-interface 300 x 300 mm
Slaaptimer
Smartphone ondersteuning op afstand
Type verpakking Doos
Upgraden van firmware mogelijk
VESA-montage
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 93 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 54 kWu
Energiezuinige modus
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Ergonomie
Elektronische TV-gids
Ouderlijk toezicht
Schermdiameter in centimeters 127 cm
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 123,3 cm
Breedte apparaat (met standaard) 1233 mm
Breedte van de standaard 105,8 cm
Breedte verpakking 1215 mm
Diepte ( zonder voet ) 4,42 cm
Diepte apparaat (met standaard) 257 mm
Diepte verpakking 152 mm
Gewicht (met standaard) 16,7 kg
Gewicht (zonder voet) 16,3 kg
Gewicht verpakking 20,8 kg
Hoogte (zonder voet ) 71,6 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 781 mm
Hoogte verpakking 775 mm