LG 40WP95CP-W UltraWide
33 reviews
Laagste prijzen:
De LG 40WP95CP-W UltraWide, een meesterwerk van technologie en elegantie, zal je verbeelding prikkelen en je kijkervaring transformeren. Met een beeldscherm van maar liefst 40 inch en een verbluffende...
Product omschrijving
De LG 40WP95CP-W UltraWide, een meesterwerk van technologie en elegantie, zal je verbeelding prikkelen en je kijkervaring transformeren. Met een beeldscherm van maar liefst 40 inch en een verbluffende 5K-resolutie van 5120 x 2160 pixels, brengt dit beeldscherm de meest gedetailleerde beelden en levendige kleuren tot leven. Duik in een wereld van visuele pracht en ervaar entertainment op een geheel nieuw niveau.
Product eigenschappen
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 5120 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 69 - 175 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 139,97 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 5120 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 39,7 inch
Scherpte 5K
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 72 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,36 euro
Energieverbruik actief 80 W
Energieverbruik per 1000h 40 kWh
Energieverbruik per jaar 58 kWh
Energieverbruik standby 1,2 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 94,72 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 28,3 cm
Gewicht 12,3 kg
Hoogte 61,47 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Scherm kromming 2500 R
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 905598
Fabrikantcode 40WP95CP-W.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm