Philips 65PUS8506
321 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
De Philips 65PUS8506 - Een prachtige beleving van entertainment
De Philips 65PUS8506 beschikt over een haarscherp 65 inch OLED-scherm met 4K Ultra HD-resolutie. Hierdoor worden beelden tot in het kleinste detail weergegeven, met levendige kleuren en een ongekend contrast. Het resultaat? Een realistische kijkervaring waarbij je jezelf in het midden van de actie waant. Of je nu geniet van een spannende actiefilm of een adembenemende natuurfilm, elke scène komt tot leven op het scherm van de Philips 65PUS8506.
Product eigenschappen
Audio
Dolby technologieën Dolby Vision, Dolby Atmos
Ondersteund audioformaat AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO
Ruisonderdrukking
Beeldscherm
Backlight type LED
Beeldscherm vorm Vlak
Beeldschermdiagonaal 65 inch
Beeldschermdiagonaal in cm 164 cm
Beeldverhouding 16:9
Beeldverversing frequentie 60 Hz
HD type 4K Ultra HD
HDR
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Schermtype LED
Beheerfuncties
Aan/uit-timer
Elektronische TV-gids
Bestandsformaten
Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ondersteund videoformaat AVI, MKV
Ondersteunde ondertitelingsformats SMI, SRT, SUB, TXT
Design
Ambilight
Kleur van het product Zilver
Energie
AC invoer frequentie 50 - 60 Hz
AC invoer voltage 220 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse G
Energieverbruik per 1000 uur 111 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0.3 W
Ergonomie
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte 145.05 cm
Breedte met standaard 145.05 cm
Diepte 8.51 cm
Diepte met standaard 27.09 cm
Gewicht 23.7 kg
Gewicht met standaard 27 kg
Hoogte 83.35 cm
Hoogte met standaard 90.86 cm
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening
Meegeleverde kabels AC
Luidsprekers
Gemiddeld vermogen 20 W
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Android
Montage
VESA-standaard 300 x 300 mm