AOC CQ32G2SE/BK
13 reviews
Laagste prijzen:
Product omschrijving
De monitor heeft een refresh rate van 165Hz en een responstijd van 1ms, waardoor het beeld vloeiend en zonder vertraging wordt weergegeven. Dit zorgt voor een soepele gameplay en een voorsprong op je tegenstanders. Met FreeSync-technologie worden beeldschermstoringen en haperingen geminimaliseerd, waardoor je kunt genieten van een ononderbroken spelervaring.
Product eigenschappen
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 94 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 11,24 euro
Energieverbruik actief 49 W
Energieverbruik per 1000h 35 kWh
Energieverbruik per jaar 51,1 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71 cm
Diepte 24,5 cm
Gewicht 7,5 kg
Hoogte 52,4 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 876445
Fabrikantcode CQ32G2SE/BK
Garantie 3 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm