Laagste prijs bekijken?
AOC C27G2Z3/BK
XMet de AOC C27G2Z3/BK geniet je van een meeslepende game-ervaring vanuit het comfort van je eigen gaming setup. Dit 27 inch curved gaming monitor brengt games tot leven met zijn Full HD resolutie en vloeiende 240Hz verversingssnelheid. Stap in de wereld van razendsnelle acties, kristalheldere beelden en soepele bewegingen die je competitieve gaming skills naar een hoger niveau tillen.
Dankzij de 1500R kromming van het scherm word je omringd door het beeld, waardoor je volledig opgaat in elke game die je speelt. De VA-paneeltechnologie zorgt voor diepe zwarttinten en levendige kleuren, waardoor elk beeld tot leven komt op je bureau. Met een ultra snelle responstijd van 1ms, ben je altijd een stap voor op je tegenstanders en heb je geen last van haperingen of motion blur.
De AOC C27G2Z3/BK is uitgerust met AMD FreeSync Premium technologie, die ervoor zorgt dat je games vloeiend worden weergegeven, zonder tearing of stuttering. De monitor beschikt ook over ingebouwde luidsprekers zodat je volledig opgaat in het geluid van je games. De standaard is verstelbaar in hoogte, waardoor je altijd de ideale kijkhoek kunt vinden en comfortabel kunt blijven gamen, zelfs tijdens lange speelsessies.
Of je nu een liefhebber bent van snelle first-person shooters, uitdagende racegames of meeslepende RPG's, met de AOC C27G2Z3/BK haal je alles uit je gaming ervaring. Transformeer je game setup in een meeslepende omgeving waarin je al je favoriete games tot leven ziet komen. Daag jezelf uit, verbeter je skills en geniet van urenlang gameplezier met deze krachtige gaming monitor.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
|---|---|
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB-C poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | DisplayPortHDMI |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | VA |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 280Hz |
|---|---|
| Scherm responstijd | 0.5 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 4038986182263 |
|---|
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.3 |
|---|---|
| Vermogen | 32 W |
| Waarde energielabel | E |
| Afmetingen zonder voet | 612.4 x 73.16 x 367.33 mm |
|---|---|
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.24 cm |
| Product gewicht | 5.34 kg |
| Product hoogte | 52.86 cm |
| Product lengte | 22.74 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
|---|---|
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Gaming |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Zonder luidsprekers |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
|---|---|
| Fabrikant Adres | Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | AOC International (Europe) B.V. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
|---|---|
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 4000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | Geen |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | AdobeRGBsRGB |
| sRGB | Meer dan 100% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4038986182263 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | - |
| Merk | AOC |
| MPN (Manufacturer Part Number) | C27G2Z3/BK |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Geschikt voor console gaming | |
|---|---|
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
|---|
| Verpakking breedte | 686 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 523 mm |
| Verpakking lengte | 214 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7740 g |
| Verpakkingsinhoud | stroomkabel - hdmi-kabel - displayport |