AOC C27G2Z3/BK
1 reviews
Laagste prijzen:
Met de AOC C27G2Z3/BK geniet je van een meeslepende game-ervaring vanuit het comfort van je eigen gaming setup. Dit 27 inch curved gaming monitor brengt games tot leven met zijn Full HD resolutie en v...
Product omschrijving
Met de AOC C27G2Z3/BK geniet je van een meeslepende game-ervaring vanuit het comfort van je eigen gaming setup. Dit 27 inch curved gaming monitor brengt games tot leven met zijn Full HD resolutie en vloeiende 240Hz verversingssnelheid. Stap in de wereld van razendsnelle acties, kristalheldere beelden en soepele bewegingen die je competitieve gaming skills naar een hoger niveau tillen.
Product eigenschappen
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 2
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) Geen
Aantal USB-C poorten Geen
Aantal VGA poorten Geen
HDMI versie HDMI 2.0
Micro DisplayPort Geen
Micro HDMI Geen
Type aansluiting DisplayPortHDMI
Type input/output Displayport 1.4
USB-C vermogen N.v.t.
Beeldscherm
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Curved
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 280Hz
Scherm responstijd 0.5 milliseconde
Type sync FreeSync
EAN
EAN 4038986182263
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.3
Vermogen 32 W
Waarde energielabel E
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 612.4 x 73.16 x 367.33 mm
Kabelmanagement
Product breedte 61.24 cm
Product gewicht 5.34 kg
Product hoogte 52.86 cm
Product lengte 22.74 cm
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Draagbaar
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Gaming
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Monitor opties Zonder luidsprekers
Smart
Type smart besturingssysteem Geen besturingssysteem
VESA maat VESA 100mm x 100mm
Informatie over de fabrikant
Elektronisch adres fabrikant [email protected]
Fabrikant Adres Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam, Nederland
Fabrikant Naam AOC International (Europe) B.V.
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
Contrast ratio 4000:1
DCI P-3 Kleurdekking Geen
HDR
Helderheid 300
Kijkhoek 178
Kleurechtheid AdobeRGBsRGB
sRGB Meer dan 100%
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
CE markering Zichtbaar
EAN 4038986182263
Fabrieksgarantie termijn 3 jaar
Introductie 2024
Kleur -
Merk AOC
MPN (Manufacturer Part Number) C27G2Z3/BK
Reparatie type Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Overige kenmerken
Geschikt voor console gaming
Inclusief monitor voet
Taal handleiding Universeel
Productveiligheid
Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU Bekijk gegevens
Verpakking
Verpakking breedte 686 mm
Verpakking hoogte 523 mm
Verpakking lengte 214 mm